Vážení zákazníci. Od 28.března zahajujeme letní provoz Mobilní Automyčky. Aktualizace volných termínů na další období vychází každý pátek. Nezapomeňte si vyžádat zasílání pravidelných informací o volných termínech na svůj email.

POLYTEX® Průmyslová savá utěrka z netkané textilie na olej, modrá, 75 g/m2, 100% polypropylen, 32 cm x 500 útržků

Kód: 11165-00
1 941 Kč
Skladem
  • Průmyslová savá utěrka z netkané textilie na olej
  • Modrá
  • 75 g/m2
  • 100% polypropylen
  • 32 cm x 500 útržků

Detailní informace

Detailní popis produktu

POLYTEX® Průmyslová savá utěrka z netkané textilie na olej, modrá, 75 g/m2, 100% polypropylen, 32 cm x 500 útržků

Průmyslová utěrka vhodná především pro stírání a absorpci olejových substancí. Bez obsahu silikonu. Odolná vůči rozpouštědlům, nepouští vlákna. Balení: 1 ks.

 11165-00

Průmyslová savá utěrka z netkané textilie na olej, modrá, 75 g/m2, 100% polypropylen, 32 cm x 500 útržků

 

POLYTEX® Průmyslová savá utěrka z netkané textilie na olej je vynikajícím produktem pro údržbu a čištění v průmyslových prostorách, zejména tam, kde se pracuje s oleji a mazivy. Tyto utěrky jsou vyrobeny z kvalitní netkané textilie, která je schopna rychle a účinně absorbovat oleje a maziva z různých povrchů.

Další výhodou POLYTEX® Průmyslové savé utěrky z netkané textilie na olej je, že je velmi odolná proti roztržení a opotřebení, což zajišťuje, že vydrží dlouho a může být použita opakovaně. Utěrky POLYTEX® jsou také velmi hygienické, protože minimalizují riziko kontaminace a rozšiřování bakterií.

Náš e-shop nabízí širokou škálu produktů, které jsou navrženy tak, aby splňovaly různé potřeby průmyslových prostor. Utěrky jsou k dispozici v různých velikostech a baleních, což zajišťuje, že si každý zákazník najde ten správný produkt pro své potřeby. Mr.Cint e-shop nabízí kvalitní produkty za konkurenceschopné ceny, které jsou určeny pro každodenní použití a splňují vysoké standardy kvality.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

×