Vážení zákazníci. Od 1.Listopadu 2022 upravujeme termíny Mobilní Automyčky vždy až po posouzení vhodného počasí. Netýká se míst, kde čištění probíhá v krytých nebo uzavřených prostorech. Nezapomeňte, že objednané termíny v objednávce je nutné vždy telefonicky nebo emailem potvrdit.

MA-FRA® Last Touch Express Tekutý nano vosk

Kód: 49
229 Kč
Skladem

  • Rychlé a snadné použití po mytí na tlakové myčce
  • Maximální lesk
  • Nezanechává šmouhy
  • Vytváří antistatický film

Detailní informace

Detailní popis produktu

V mobilní automyčce používáme tento produkt k finálnímu ošetření karoserie v rámci tarifu Program Čistá karoserie

Po chemickém ošetření karoserie (umytí tlakové, kartáčové nebo ruční) zůstává povrch suchý. V takovém stavu se na karoserii nejen velice rychle nachytá nečistota, ale povrch ztratí lesk i původní vzhled. Za tímto účelem karoserii po každém umytí ošetříme voskem. Pro rychlé a účinné naleštění a obnovení původního vzhledu, používáme v mobilní automyčce rozstřikovací voskové emulze, které lze snadno rozetřít a vyleštit ručně, bez nutnosti použití mechanických nástrojů. K tomuto účelu již více než 15 let používáme  MA-FRA® Last Touch Express Tekutý nano vosk. 

Veškeré produkty, které používáme pro profesionální čištění musí být cenově dostupné a zaručovat úroveň pro profesionální použití.

Výrobky, které v profesionální praxi mytí automobilů používáme, musí zajišťovat požadovanou kvalitu, spolehlivost a musí být cenově dostupné. Výrobek MA-FRA® Last Touch Express Tekutý nano vosk tyto nároky již několik let na 100% splňuje.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

×