Dárkový Balíček Autokosmetiky

Kód: 217
ZDARMAZDARMA 399 Kč –30 %
Dárkový Balíček Autokosmetiky
399 Kč –30 % 279 Kč
Skladem
  • Mimořádně k akční slevové nabídce na čištění interiéru v mobilní automyčce nabízíme dárkový balíček autokosmetiky na údržbu karoserie za cenu 249,- Kč
  • Dárkový Balíček Autokosmetiky k čištění Karoserie zahrnuje obsahuje tyto produkty
  • vlhčené ubrousky na karoserii 20ks
  • čistič vnějších plastů 300 ml
  • čistič disků 500ml
  • osvěžovač - visačku s vůní Sport

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tipy a doporučení k údržbě čistoty Vašeho automobilu:

Dlouhodobě usazená špína, která vzniká kombinací vlhkosti z potu a prachu vytváří na textilních vláknech na  první pohled neviditelnou vrstvu. Tato vrstva je příčinou velmi silného záchachu a může způsobit kožní problémy.

Strojního čištění naši klienti využívají po letní sezóně kdy jsou sedačky propocené z dlouhého vysedávání na cestách z letní dovolené nebo s příchodem jara při umytí a čištění automobilu po zimním provozu.

"Pořádek se nedělá, ale udržuje" 

Pravidelnou péčí o údržbu automobilu ušetříte tísíce. Špína a prach znehodnucují stav  interiéru automobil i jeho karoserie. Čím více nečistoty se v automobilu nachází, tím dříve zestárne. Hodnota automobilu tak při jeho případném prodeji značně klesá, pokud se vně i uvnitř nacházejí poškozené plasty, textil nebo lak. Náklady na obnovení automobilu do jeho původního stavu se pak může vyšplhat do astronomických výšek.

 

Automobily jezdíme čistit od roku 2006

V naší automyčce používáme pouze spolehlivé a ověřené produkty

 

K Mobilní automyčce Vám přibalíme dárkový balíček autokosmetiky. Balíček Vám můžeme zaslat doručovací nebo zásilkovou službou a nebo přivézt zdarma s mobilní automyčku, kterou si objednáte tehdy, když ji budete potřebovat. Za příjezd mobilní automyčky neúčtujeme žádné další poplatky.

Automobil je poměrně značnou investicí. Zaslouží si tedy, abychom se o něho dobře starali. Hoďte svého plechového miláčka do parády a nechte ho důkladně umýt. Postaráme se o interiér vašeho vozu, který bude po zásahu profíků jako nový. Zmizí prach i drobná znečištění, lesknout se budou okénka, vyluxovaná bude paluba i zavazadlový prostor a celý interiér včetně madel navíc na přání vydezinfikujeme přípravkem Anti Covid 19

To vše během 40 až 70 minut u pravidelně čištěných aut (u větších a silně znečištěných aut za příplatek může čištění trvat až 3 hodiny). Mobilní automyčka Mr. Cint přijede až k vám domů nebo na jiné smluvené místo, stačí aby tu kolem vašeho auta byl dostatek prostoru a zdroj elektrického proudu (220 V).

Dobré vědět: V případě očekávané nepřízně počasí je lepší vůz zaparkovat v krytém prostoru, např. v garáži nebo pod přístřeškem.

Rezervace termínu : Rezervaci termínu příjezdu mobilní automyčky podle odkazu ve slevové akci. Proces rezervace probíhá stjeně jako zakoupení produktu. Rezervace termínu příjezdu automoyčky je Zdarma. Budeme Vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky s upřesněním termínu. Vždy se snažíme vyjít zákazníkům vstříc a zohlednit místo případně i meteorologickou situaci 

DÁRKOVÝ BALÍČEK AUTOKOSMETIKY PRO KAROSERII ZAHRNUJE :

- čistič disků 500ml - naneste na disky kol před vjezdem do automyčky
- vlhčené ubrousky na karoserii 20ks - používejte pro očištění karoserie, světlometů nebo čelního skla
- čistič vnější chplastů 300 ml - naneste na plasty před vjezdem do automyčky 
- osvěžovač vzduchu - visačku s vůní Green tea


Hmotnost: 1,148g

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.