Vážení zákazníci. Od 1.Listopadu 2022 upravujeme termíny Mobilní Automyčky vždy až po posouzení vhodného počasí. Netýká se míst, kde čištění probíhá v krytých nebo uzavřených prostorech. Nezapomeňte, že objednané termíny v objednávce je nutné vždy telefonicky nebo emailem potvrdit.

Vlhčené ubrousky

5 položek celkem
SHERON Ubrousky na ruce 24 ks
59 Kč / ks

Popis produktu a jeho použití: Vlhčené ubrousky jsou vhodné pro rychlé řešení pořádku ve Vašem automobilu. Rychle a snadno se zbavíte skvrn nebo usazeného prachu. Prodáváme...

Kód: 381
SHERON Ubrousky pro denní použití 30 ks
69 Kč / ks

Popis produktu a jeho použití: Vlhčené ubrousky jsou vhodné pro rychlé řešení pořádku ve Vašem automobilu. Rychle a snadno se zbavíte skvrn nebo usazeného prachu. Prodáváme...

Kód: 384
wiper bowl magic power wipes
2 884 Kč / ks

Vlhčené utěrky v kyblíku "Anti-Graffiti" 72 útržků 25 x 25 cm  

Kód: 447
wiper bowl multitex
2 886 Kč / ks

Vlhčené utěrky Multitex® v kyblíku 72 útržků 25 x 25 cm  

Kód: 441
wiper bowl polytex
2 490 Kč / ks

Vlhčené utěrky Polytex® v kyblíku 25 cm x 25 cm 72 útržků

Kód: 432

Popis produktu a jeho použití:

Vlhčené ubrousky jsou vhodné pro rychlé řešení pořádku ve Vašem automobilu. Rychle a snadno se zbavíte skvrn nebo usazeného prachu. Prodáváme ubrousky na plasty, na ruce, na sklo, na kůže nebo k univerzálnímu použití. Některé čistící ubrousky mohou obsahovat čistící detergenty, dávejte tedy pozor aby jste je  před nebo na konci čištění nepoužili k otření rukou nebo potravin.

Vlhčené ubrousky slouží k čištění vnitřních i vnějších částí automobilů. Na znečištěné části použijte potřebné množství ubrousků. Ubrousek vyjměte z balíčku a etiketu opět řádně zalepte, zabráníte tím vyschnutí ubrousků. Povrch po aplikaci zůstává čistý. Po ošetření povrchu ubrousek vhoďte do komunálního odpadu.

Návody na použití vlhčených ubrousků

Čištění oken

 

Čištění palubní desky

 

Čištění karoserie

×