Vážení zákazníci. Od 28.března 2022 jsme opět zahájili letní provoz Mobilní Automyčky. Nezapomeňte, že objednané termíny v objednávce je nutné zejména vzhledem aktuálnímu stavu počasí, vždy telefonicky nebo emailem potvrdit.

Vlhčené ubrousky

4 položek celkem
product variant images AA 35020.png 380x800 q100
79 Kč / ks

Čistí, zpomalují stárnutí plastových, gumových a vinylových částí automobilu. Zajišťují dokonalý matný efekt a vysokou ochranu proti poškození UV zářením, ozónem...

Kód: 396
wiper bowl magic power wipes
2 884 Kč / ks

Vlhčené utěrky v kyblíku "Anti-Graffiti" 72 útržků 25 x 25 cm  

Kód: 447
wiper bowl multitex
2 886 Kč / ks

Vlhčené utěrky Multitex® v kyblíku 72 útržků 25 x 25 cm  

Kód: 441
wiper bowl polytex
2 490 Kč / ks

Vlhčené utěrky Polytex® v kyblíku 25 cm x 25 cm 72 útržků

Kód: 432

Popis produktu a jeho použití:

Vlhčené ubrousky jsou vhodné pro rychlé řešení pořádku ve Vašem automobilu. Rychle a snadno se zbavíte skvrn nebo usazeného prachu. Prodáváme ubrousky na plasty, na ruce, na sklo, na kůže nebo k univerzálnímu použití. Některé čistící ubrousky mohou obsahovat čistící detergenty, dávejte tedy pozor aby jste je  před nebo na konci čištění nepoužili k otření rukou nebo potravin.

Vlhčené ubrousky slouží k čištění vnitřních i vnějších částí automobilů. Na znečištěné části použijte potřebné množství ubrousků. Ubrousek vyjměte z balíčku a etiketu opět řádně zalepte, zabráníte tím vyschnutí ubrousků. Povrch po aplikaci zůstává čistý. Po ošetření povrchu ubrousek vhoďte do komunálního odpadu.

Návody na použití vlhčených ubrousků

Čištění oken

 

Čištění palubní desky

 

Čištění karoserie

×

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení