Vážení zákazníci. Od 28.března zahajujeme letní provoz Mobilní Automyčky. Aktualizace volných termínů na další období vychází každý pátek. Nezapomeňte si vyžádat zasílání pravidelných informací o volných termínech na svůj email.

Akční nabídka Jaro 2022

Letáky_Pravidelný_servis 2022_mr.cint-3

Také pro letošní sezónu jsme pro Vás připravili akční nabídku na pravidelný úklid automobilu

Tak jako každý rok jsme pro stávající klienty připravili akční nabídku na úklid automobilu. Naše mobilní automyčka přijede a vyčistí interiér Vašeho vozidla. 

Po zimní sezóně, kdy není příliš možností pro využití ručních automyček k úklidu interiéru,  jsme často jsme odkázáni na to si vyčistit automobil svépomocí, je vhodné svěřit tuto práci profesionálům. Jsme vybaveni nejen chemií pro důkladný a profesionální úklid, ale rovněž technikou, která nám zajistí, že se dostaneme na místa, která často zůstávají bez povšimnutí. 

Interiér Vašeho automobilu vyčistíme tak jako by jste nasedali do nového a voňavého stroje, stejně jak jezdci Formule 1. 

Pro tuto sezónu nabízíme Program " Úklid interiéru v mobilní automyčce se slevou" jehož součástí je také odstranění prachu, mastnoty a skvrn od potravin z palubní desky, plastů madel, volantu a přihrádek popřípadě lokálních skvrn na sedadlech či v zavazadlovém prostoru. 

A to za cenu pouze 690,- Kč

OBJEDNAT

×